Reklam

Her ne yapıyorsan iyisini yap felsefesiyle uzun yıllarda kazandığı tecrübeyi yeni çalışmalarda kullanmaktan çekinmeyen bir reklam ajansıyız. Uzun süredir İzmir'de iyi tanıtımı uygun bütçeyle sağlamak isteyen müşterilerimizle çalışmaktayız. Tasarım ve uygulama alanında yenilikleri takip eden Oris Reklam her şeyden önce bir tasarım ajansıdır, fakat müşterilerine sunduğu hizmet yelpazesi oldukça geniştir.

Bizi Tanıyın

NELER

Yaparız?

Marka Tasarımı

Yeni kurulan veya markasını yenilemek isteyen firmalara faaliyet alanına uygun farklı ve yaratıcı bir kimlik kazandıracak çalışmalar yaparız.

Grafik & Görsel Tasarımı

Masaüstü basılı materyaller, Logo & Amblem, İnfografik, İllüstrasyon, Karakter Tasarımı gibi görseller tasarlarız.

Basılı Materyal

Kartvizit, Broşür, Katalog, Flyer, Branda

Tabela, vb. Tüm basılı alanlarda yaratıcı uygulamalar yaparız.

Promosyon

Müşterilerinizin uzun süre kullanacağı sizi sürekli hatırlatacak promosyon ürünlerinin tasarlanması ve temin edilmesini sağlarız.

Web Tasarımı

Statik, kolay erişilebilir, anlaşılır ve iyi tasarlanmış web site ve sosyal ağ tasarımları yaparız.

Fotoğraf & Video

Ürün, Mekan, Katalog Fotoğrafları ve Tanıtım videoları gibi medya hizmetlerini titiz bir çalışma ile gerçekleştiriyoruz.

Neler Yaptık?

Yıldan fazla bir zaman diliminde, tarım sektöründen güvenlik sektörüne çeşitli firmalarla çalıştık, bir çok alanda işler yaptık, bir çok müşterimiz hala bizimle çalışmaya devam ediyor. Aşağıda referanslarımızdan bazılarını görebilirsiniz.

10

Kimlere Yaptık?

BURADAYIZ

Bize Ulaşın

1249 Sokak No:13  K.3  D.304  Gıda Çarşısı Yenişehir  - İzmir - Türkiye

Bir kahve içmeye bekleriz.

0232 457 11 22

reklam@oristeknik.com